google
انجام پروژه های دانشجویی جشنواره معماری

اطلاعیه فروشگاه

مرکز دانلود تخصصی پروژه های معماری انجام پروژه های معماری(اتوکد، مکس، فوتوشاپ، رویت و ...) ساخت ماکت

دانلود فایل پاورپوینت برنامه فیزیکی بیمارستان

دانلود فایل پاورپوینت برنامه فیزیکی بیمارستان

این فایل پاورپوینت شامل 25 اسلاید و 2 فایل اتوکد که اطلاعات جامع و کاملی در اختیار دوستان معمار میگذارد و قابل ویرایش است.

ریز فضایی که دانلود و مطالعه می کنید ریز فضا ها و برنامه فیزیکی بیمارستان عمومی است که گرد اوری شده و در قالب فایل پاور پوینت ، word و pdf در خدمت شما قرار داده شده است . این فایل به عنوان کامل ترین پروژه تحلیل و ریز فضا های بیمارستان می باشد که در نوع خوب بهترین می باشد ما افتخار می کنیم به اینکه برای شما بهترین ها را گرد آوری کرده ایم . در این پروژه ضمن تعریف و تحلیل با معرفی الگوهای موردی همچون بیمارستانهای امام رضا لارستان ،بیمارستان رضوی مشهد ، بیمارستان بن و بیمارستان امارات به بیان قوانین و اصول طراحی بیمارستان ، زایشگاه نیز پرداختیم که به این خدمتمان صحه گذاشته باشیم . برای دسترسی به نقشه کامل معماری بیمارستان عمومی میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید .

در این فایل برای شما عزیزان تجزیه و تحلیل بیمارستان خارجی همچون بیمارستان امارات , تحلیلمعماری بیمارستان ها , ریز فضا های بیمارستان ها و نمونه موردی بیمارستان های زیادی وجود دارد و پاورپوینت تحلیل بیمارستان و فایل pdf و word نیز همراه با آن در اختیار شما قرار میگیرد تا کامل ترین برنامه فیزیکی بیمارستان همراه با جزئیات همراهی ذکر شده در اختیار شما عزیزان قرار گیرد .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Rizfaza-Bimarestan_1350071_6600.zip13.7 MB