google
انجام پروژه های دانشجویی جشنواره معماری

اطلاعیه فروشگاه

مرکز دانلود تخصصی پروژه های معماری انجام پروژه های معماری(اتوکد، مکس، فوتوشاپ، رویت و ...) ساخت ماکت

دانلود فایل پاورپوینت برنامه فیزیکی بیمارستان

دانلود فایل پاورپوینت برنامه فیزیکی بیمارستان

این فایل پاورپوینت شامل 25 اسلاید و 2 فایل اتوکد که اطلاعات جامع و کاملی در اختیار دوستان معمار میگذارد و قابل ویرایش است.

ریز فضایی که دانلود و مطالعه می کنید ریز فضا ها و برنامه فیزیکی بیمارستان عمومی است که گرد اوری شده و در قالب فایل پاور پوینت ، word و pdf در خدمت شما قرار داده شده است . این فایل به عنوان کامل ترین پروژه تحلیل و ریز فضا های بیمارستان می باشد که در نوع خوب بهترین می باشد ما افتخار می کنیم به اینکه برای شما بهترین ها را گرد آوری کرده ایم . در این پروژه ضمن تعریف و تحلیل با معرفی الگوهای موردی همچون بیمارستانهای امام رضا لارستان ،بیمارستان رضوی مشهد ، بیمارستان بن و بیمارستان امارات به بیان قوانین و اصول طراحی بیمارستان ، زایشگاه نیز پرداختیم که به این خدمتمان صحه گذاشته باشیم . برای دسترسی به نقشه کامل معماری بیمارستان عمومی میتوانید به مطلب مربوطه مراجعه کنید .

در این فایل برای شما عزیزان تجزیه و تحلیل بیمارستان خارجی همچون بیمارستان امارات , تحلیلمعماری بیمارستان ها , ریز فضا های بیمارستان ها و نمونه موردی بیمارستان های زیادی وجود دارد و پاورپوینت تحلیل بیمارستان و فایل pdf و word نیز همراه با آن در اختیار شما قرار میگیرد تا کامل ترین برنامه فیزیکی بیمارستان همراه با جزئیات همراهی ذکر شده در اختیار شما عزیزان قرار گیرد .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Rizfaza-Bimarestan_1350071_6600.zip13.7 MB